Yhteystiedot


Pakanaverkko ry
Yo-kylä 10 D 27
20540 Turku

Tilinumero: FI04 1590 3000 1862 52

Tiedottaja
tiedotus@pakanaverkko.fi
Heini Nuutinen
(Haastattelupyynnöt yms.)

Yhdistyksen email — pakanaverkko@pakanaverkko.fi
Puheenjohtaja — puheenjohtaja@pakanaverkko.fi
Sihteeri — sihteeri@pakanaverkko.fi
Jäsensihteeri — jasensihteeri@pakanaverkko.fi (kaikki jäsenistöön liittyvät asiat sekä jäsenhakemukset)
Vox Paganorumin tilaus- ja postitusasiat —  lehtitilaus@pakanaverkko.fi
Vox Paganorumin toimitus — toimitus@pakanaverkko.fi
Webmaster — werkko@pakanaverkko.fi

Paikkakuntien tapaamisvastaavat:

Helsinki — helsinki@pakanaverkko.fi
Jyväskylä — jyvaskyla@pakanaverkko.fi
Kuopio — kuopio@pakanaverkko.fi
Lappeenranta — lappeenranta@pakanaverkko.fi
Tampere — tampere@pakanaverkko.fi
Turku — turku@pakanaverkko.fi