Yhteystiedot


Pakanaverkko ry
Läntinen pitkäkatu 15 D 12
20100 Turku

Tilinumero: FI04 1590 3000 1862 52

Tiedottaja
tiedotus@pakanaverkko.fi
Sade Kondelin
(Haastattelupyynnöt yms.)

Yhdistyksen email — pakanaverkko@pakanaverkko.fi
Puheenjohtaja — puheenjohtaja@pakanaverkko.fi
Sihteeri — sihteeri@pakanaverkko.fi
Jäsensihteeri — jasensihteeri@pakanaverkko.fi (kaikki jäsenistöön liittyvät asiat sekä jäsenhakemukset)
Vox Paganorumin tilaus- ja postitusasiat —  lehtitilaus@pakanaverkko.fi
Vox Paganorumin toimitus — toimitus@pakanaverkko.fi
Webmaster — werkko@pakanaverkko.fi

Paikkakuntien tapaamisvastaavat:

Helsinki — helsinki@pakanaverkko.fi
Jyväskylä — jyvaskyla@pakanaverkko.fi
Kuopio — kuopio@pakanaverkko.fi
Lappeenranta — lappeenranta@pakanaverkko.fi
Tampere — tampere@pakanaverkko.fi
Turku — turku@pakanaverkko.fi

Uskontovastaavat ja aiheista lisätietoa antavat henkilöt:

Asatru — asatru@pakanaverkko.fi
Diskordia — diskordia@pakanaverkko.fi
VKP, Satanismi — vkp@pakanaverkko.fi
Seremoniallinen magia — magia@pakanaverkko.fi
Shamanismi — shamanismi@pakanaverkko.fi
Wicca — wicca@pakanaverkko.fi
Muinaissuomalaisuus — muinaissuomalaisuus@pakanaverkko.fi
Suomenusko — suomenusko@pakanaverkko.fi
Eklektinen pakanuus — eklektisyys@pakanaverkko.fi
Muut — pakanaverkko@pakanaverkko.fi